Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan MAC Combo üretici yayınlandı! MAC Olusturucu v1
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan User:Pass Combo üretici yayınlandı! User:Pass Oluşturucu v1

Forum Şikayet Ve Önerileriniz

DHandsome

Admin
Yönetici
Kurucu
VIP ÜYE
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
5 Ocak 2021
1,141
42,964
113

Merhaba arkadaşlar, forum içerisinde şikayetlerinizi ve önerilerizi bu başlık altında iletirseniz mesajınızı inceleyip gerekli işlemleri sağlayabiliriz.

Sharon

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
5 Mar 2023
1
1
33

Forumda Mesaj ihbar butonu yok.Geçen backdoor'lu paylaşıma denk geldim. ihbar edecek buton yoktu bende yöneticilere yazmak istemedim.Foruma ihbar butonu geterilse iyi olur en azından bu tarz paylaşımlar ihbar edilebilir ve daha hızlı çözüm üretilebilir.
Bir diğer konu forumdaki linklerin çoğu ölü yorum yapıyor konuyu beğeniyorsun.iş indirmeye gelince link ölü. paylaşımın bir anlamı kalmıyor açılan konu takip edilmedikten sonra. İhbar tarzı bir buton olursa bu tarz konularda çözüme kavuşabilir ve forum kirliliği ortadan kalkar en azından.

saridede

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
26 Mar 2023
9
4
3

cok karisik yapmisiniz hic bir sey anlamadim 50 tane begenim olcak gibi bir sey yazilmis hic olmassa yeni gelenler icin bir deneme yaratin ki bizde acemiligimizi atmaya calisalim kolay gelsin saygilar

maga75

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
37
17
8

Şikayetçiyim.. 2 aylık vip üyeliği aldım, mesajda sipariş numarasını yazdım, hala ne cevap var, ne üyelik aktif hale geldi!?!! Sipariş no: 933577537

Son düzenleme:

DHandsome

Admin
Yönetici
Kurucu
VIP ÜYE
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
5 Ocak 2021
1,141
42,964
113

Şikayetçiyim.. 2 aylık vip üyeliği aldım, mesajda sipariş numarasını yazdım, hala ne cevap var, ne üyelik aktif hale geldi!?!! Sipariş no: 933577537
Bir süre aktif olmadığımdan işleminiz biraz uzadı ama VIP üyeliğiniz aktif edilmiştir.

Asistan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
26 Eyl 2021
167
4,174
93

cok karisik yapmisiniz hic bir sey anlamadim 50 tane begenim olcak gibi bir sey yazilmis hic olmassa yeni gelenler icin bir deneme yaratin ki bizde acemiligimizi atmaya calisalim kolay gelsin saygilar
Kafa karıştırıcı bir şey yok..
beğeniyi tıklamanız yeterli olacak...

Asistan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
26 Eyl 2021
167
4,174
93

Lütfen isteklerinizi yazın...
sayın Admin
ve modarotör arkadaşlar mutlaka yardımcı olacağız..

Asistan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
26 Eyl 2021
167
4,174
93

Forumda Mesaj ihbar butonu yok.Geçen backdoor'lu paylaşıma denk geldim. ihbar edecek buton yoktu bende yöneticilere yazmak istemedim.Foruma ihbar butonu geterilse iyi olur en azından bu tarz paylaşımlar ihbar edilebilir ve daha hızlı çözüm üretilebilir.
Bir diğer konu forumdaki linklerin çoğu ölü yorum yapıyor konuyu beğeniyorsun.iş indirmeye gelince link ölü. paylaşımın bir anlamı kalmıyor açılan konu takip edilmedikten sonra. İhbar tarzı bir buton olursa bu tarz konularda çözüme kavuşabilir ve forum kirliliği ortadan kalkar en azından.
hassasiyetiniz ve ilginiz için teşekkürler...
pm - özel mesaj atın..o konuyla ilgilenelim...
veya admin ' in bilgisi dahilinde ilgisiz konuyu kaldıralım...

DHandsome

Admin
Yönetici
Kurucu
VIP ÜYE
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
5 Ocak 2021
1,141
42,964
113

Kullanıcılar için içeriği Raporlama bölümü mevcuttur. İlgili mesajı yada konuyu raporlayabilirsiniz bölece moderatör arkadaşlar yada ben ilgili konu yada mesajı görüp müdahale debiliriz. Her mesajın altında kullanıcılar için rapor seçeneği mevcuttur.

kalamaras

Paylaşımcı
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
22 Haz 2021
104
67
28

Elite üyelere özel herhangi bir paylaşım yapılmıyor artık.En sonki iptv örneğin 31 Ağustosta atılmış.Elit kısım ölü durumda şuanda.

sinan31

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
3 Şub 2021
4,704
295,614
113

atarız elit bölümde bir sey kalmadı vip üye olun oraya atıyorum iptv bmlümüne teşekkür mesajı atanı banlıyorum en az bir gün en çok iki gün lütfen gereksiz mesaj atmayın

Asistan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
26 Eyl 2021
167
4,174
93

Elite üyelere özel herhangi bir paylaşım yapılmıyor artık.En sonki iptv örneğin 31 Ağustosta atılmış.Elit kısım ölü durumda şuanda.
normal ve vip olarak paylaşımlar var
örnek verebilirseniz atarız..
istekleriniz bizim için tabiki önemli..
o bölüm güncellendi..

Son düzenleme:

Asistan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
26 Eyl 2021
167
4,174
93