Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan MAC Combo üretici yayınlandı! MAC Olusturucu v1
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan User:Pass Combo üretici yayınlandı! User:Pass Oluşturucu v1

Guek IPTV Sakın almayın

bantu

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
14 Şub 2021
51
40
18

Geçen yıl 3 yıllık 3 hwsap satın aldım ve sorunsuz seyrettim.geçen hafta yayınlar gidince siteyle irtibat kurduğumda bana yeni sunucuya geçtiklerini istersem 200 Tl karşılığında benim de geçebileceğimi söylediler.Yani anlayacağınız DOLANDIRILDIM sakın bulaşmayın bunlardan iptv almayın Ben yandım sizde yanmayın
bana gönderdikleri metin
⚠️Merhaba mevcut üyeliğiniz eski sunucudadır. yaşadığınız donmalar ve sorunlar tamamen eski sunucu ile alakalıdır.
Tamamen yeni sunucularımıza geçiş yapmış bulunmaktayız.

Yeni sunucuyu kontrol etmek isterseniz aşağıdaki linkten test alıp deneyeilirsiniz.

Yeni sunucuya kayıt olduktan sonra, eski sunucudaki kullanıcı adı ve şifrenizle beraber yeni sunucudaki kullanıcı adınızı bizlere iletiniz. 12 ay 200TL geçiş ücreti ile yeni sunucumuza geçip kaliteli yayınlarımızı izleyerek devam ediniz.

kullanicipanelim7.xyz (https://kullanicipanelim7.xyz/pay/?package=p1&test=1)
Guek IPTV - Kullanıcı Paneli
Guek IPTV kullanıcılarına özel olan bu Kullanıcı panelimiz ile tüm işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz

baran

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
24 Mar 2021
51
27
18

Kardeşim senin satın aldığın Guek iptv sahte olan Guek iptv yani seni gerçekten kandırmışlar

baran

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
24 Mar 2021
51
27
18

Ben yıllardır bu Guek iptv kullanıyorum hiç sıkıntı çekmedim.senin satın aldığın çakma Guek iptv mallesef

bantu

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
14 Şub 2021
51
40
18

Kardeşim senin satın aldığın Guek iptv sahte olan Guek iptv yani seni gerçekten kandırmışlar
Benim Satın aldığım site
https://guekiptvhd9.com/
Bu da kullanıcı girişi
bu telegram kanalı
teknik destek kanalı da var
Koca koca bankaların sitelerini taklit edenler bunu haydi haydi yapar. Bu tip Dolandırıcılar İNşaallah GIRTLAK KANSERİ olur da bu parayı yiyemez.
Gerçek Siteden Özür dilerim . Bence kendilerini taklit eden bu şerefsizleri engellemek onlara düşüyor

fer

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
23 Nis 2023
10
1
3

Guek ip tv satın aldım dakika bir gol bir sistemde bakım var bir saat sonra üyelik aktif edilecek deniyor parayı alırken bir saat sonra demiyor 🙂 neyse bekleyip göreceğiz 2 paket sigara parası gider en fazla

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu içeriği okuyan kullanıcılar