Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan MAC Combo üretici yayınlandı! MAC Olusturucu v1
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan User:Pass Combo üretici yayınlandı! User:Pass Oluşturucu v1

Duyuru Günlük beğeni limiti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Adrenalin

Paylaşımcı
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2021
419
7,994
93

gökturklu usta normal uyeleri potansiyel hırsız olarak mı görüyorsunuz.bir usteki uyenin yazdığı gibi amaç parayı verene
düdüğü öttürmek mi. burdan çalınan hesaplar normal uyeler başka forumlarda paylaşılıyor duşuncesiyle limit getirildiyse bence forumu yeni uyelere kapatın.sadece elit ve vip uyeler girebilsin. o zaman bunun adı kendin çal kendin oyna olmaz mı.
Valla ne dersem yanlış anlayacaksın bu belli.. sonrada bana özelden veya paylaştığım konudan kimse " hesaplar çalışmıyor, yok patlamış hesap paylaşıyorsun" gibi cümleler kurmasın. Ben istiyorum ki buraya emek harcayan kişiler öncelikli olsun, paylaşımlardan daha verimli faydalansın, amacı sadece konu çalmak, hiç bir sekilde buraya faydası dokunmayan kişileri biraz daha kısıtlamak.. çokta umurumda da değil açıkcası .. ben paylaşımı yapar çekilirim kenara isteyen başka yerde paylaşsın, isteyen paylaşmasın.. ama sonuç şu olur " senin saatlerce emek verip buradaki üyelerinn yararlanması içinn paylaştığın konulardan başka sitelerde başkaları faydalanır.. kaldıki konu sahibi istediği şekilde kısıtlar konusunu açar, kimsede neden bu şekilde konu açıyorsun diyemez. başka sitelerden buraya konu taşınmasınada karsıyım.. combo ve methot harici.. beğeni hakkı kaldırılsın! Bende kendi konularıma kısıtlama getiririm elit veya vip paylaşım yaparım.. veya sadece 50 100 mesajı konusu olan içeriliği görür seklinde paylaşırım. Bunada kimse bişey diyemez kanaatindeyim. Birde profilde mod felan yazdığına bakma , kimsenin etlisine sütlüsüne karışmam.. yazdıklarımı yetkisiz üye yazmış gibi kabul et.

Zalomaz sen site açıldığı günden beri buradasın, şimdi diyelim sana çok lazımlı bir hesap paylaşıldı 5 veya 10 tane! Senden önce bir iki kişi konuyu beğendi.. ve sen gördün beğendin ve tüm hesaplar patlak sadece 2 kişi konuyu görmüş.. ne düşünürsün?

Son düzenleme:

zalomaz

Paylaşımcı
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
373
3,055
93

usta bir söz var.
iki kişinin bildiği sır değildir.

forumlarda paylaşılan panel bilgileri zaten yanlış ama yapıyoruz.
bunu bir hobi olarak yapıyoruz ama bence yanlış.
kendimize yapılmasını istemediğimiz bir şeyi başkasına yapıyoruz.
birinin parasıyla satın aldığı hesabı uyelere acıyoruz.
burada veya başka bir forumda paylaşılan hesapları 2 kişi veya 50 kişi görmesi ne farkeder.
olan parasıyla paneli satın alan kişiye oluyor.
dolayısıyla parasını veren kişi doğru durust duduk ötturemiyor. :(

selam ve saygılar.

sinan31

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
3 Şub 2021
4,704
296,043
113

her gittiğim admin olduğum sitede beğeni kısıtlaması geliyor bence 30 beğeni olursa güzel olur bence

DHandsome

Admin
Yönetici
Kurucu
VIP ÜYE
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
5 Ocak 2021
1,141
43,182
113

Günlük beğeni limiti koymanın Türkçesi "Parayı veren düdüğü çalar".O halde paylaşım yapan arkadaşlara da limit koyulmalı bu mantıkla...
Yahut onlara paylaşımlarının karşılığı verilmeli.Paradoksa bak....Paylaşım yapmak serbest,sınırsız....Beğeni 10 tane...Umarım bu yanlıştan tez çabuk dönülür...

Arkadaşlar daha öncede yazmıştım bu konuyla ilgili ben para kazanayım diye bu forumu açmadım, benim amacım bildiğim bilmediğim ne varsa öğrenmek öğretmek. Görüyorum ki günlük beğeni limiti üyelerimizin hoşuna gitmemiş hatta ambargo olduğunu düşünen üyelerimiz var, bu konuya kesin bir çözüm getirelim artık. Madem bu eklenti sizin hoşunuza gitmedi o zaman bu eklentiyi kaldırıyorum. Bundan sonra herkese günlük limit aynı limitsiz olarak sunulacak. Günlük beğeni eklentisi kaldırıldı!

Paylaşım yapan kullanıcılarımız için mesaj sayısı özelliğimizi aktif ettik, bu paylaşım yapan kullanıcıların insiyatifine bıraktığım bir özelliği aktif ettim. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz sizin bileceğiniz iştir. Tekrar söylüyorum benim amacım burada para kazanmak değildir. Benim amacım bu formu diğer forumlardan ayırmak ve kaliteli içerikler sunulmasını sağlamaktır. Bu konuda anlaştığımızı düşünüyorum ve herkese düşüncelerinden ve yorumlarından dolayı teşekkür ederim.

İyi forumlar

mmjm

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
4 May 2021
70
10
8

eso esta muy bien porque hay muchos piratas que después vende la información que bajan de foros como estos

amcadayi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
16 May 2021
5
8
3

begeni adam zaman harcamis diye yparim ling patladigi halde bendeki durum budur aslinda kopya yapoinca zaten begeni tusuna basar emege saygi icin ki bana gore normaldir ama hatya ise basmayiz arkadas

amcadayi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
16 May 2021
5
8
3

bu arada hatamiz varsa genelde gorulmeyebioirz ozelden yazin ki eksigimizi bilelim sevgili yonetici arkadaslar

amcadayi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
16 May 2021
5
8
3

bu arada bazi sayfalar bana acilmiyor neden bilgim yok isteyen yonetici ozelden soru bilgi isteyebilir hakkimda

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği okuyan kullanıcılar

Üst Alt
AdBlock Tespit Edildi !!!

Adblock (Reklam Engelleyici) Tespit Edilmiştir !!!

Tarayıcınızda Adblock (Reklam Engelleyici) yazılım tespit ettik, lütfen bu uygulamayı kapatınız ve sayfayı yenileyiniz. Sitemizin devamı için reklam yayınlamaya ihtiyacımız var bu yüzden sizde bize destek olursanız seviniriz.

AdBlock'ı Devredışı Bıraktım