Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan MAC Combo üretici yayınlandı! MAC Olusturucu v1
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan User:Pass Combo üretici yayınlandı! User:Pass Oluşturucu v1

iptv panel tarama kırma

zalomaz

Paylaşımcı
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
371
3,011
93bence hiç uğraşma.
forumlardan bulduklarınla idare et.
 

zapper

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
13 Ara 2022
68
565
83arkadaşlar ben bu işte yeniyim de bana yardım edebilecek biri varmı

Sana tavsiyem hiç girme.Combon kaliteli olacak ona çok zaman ayıracan.Sağlam config bulmakta zor fakat m3u taraması yapan programlar var bu forumda.Bitmedi.Birde vpn bulman lazım.Bu işin bi kesinliği yok.Combo tamamen deneme yanılma.Şans.Vakit ayırmana değmez emin ol.1 milyon luk combo yaparsın tararsın hiçbir şey bulmaz moralin bozulur.Ama benim bildiğim profesyoneller combolarla uğraşmıyorlar.Siteye dump atıyorlar, injektör atıyorlar.Sitenin veritabanını ele geçiriyolar.Veritabanını ele geçirdikten sonra oradaki user ve pass ları not defterine kayıt edip öyle o paneli tarıyorlar yani başta sana söz ettiğim gibi deneme yanılma değil, kesin sonuç.Bu tip ping atan dump atan programlar var.Xtream exploit tarzı iyi sonuç veren programlar var.Öyle comboyla felan olacak iş değil.Ha combon kaliteli olur arada o da şans 1-2 tane düşürürsün ama şans işte.Düşmeyedebilir...
Bu işle uğraşmak istiyorsan comboları configleri sil kafandan, injektör, dump, xtream exploit tarzı programları araştır.
 

dabanonline

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
20 Eki 2023
55
17
8Sana tavsiyem hiç girme.Combon kaliteli olacak ona çok zaman ayıracan.Sağlam config bulmakta zor fakat m3u taraması yapan programlar var bu forumda.Bitmedi.Birde vpn bulman lazım.Bu işin bi kesinliği yok.Combo tamamen deneme yanılma.Şans.Vakit ayırmana değmez emin ol.1 milyon luk combo yaparsın tararsın hiçbir şey bulmaz moralin bozulur.Ama benim bildiğim profesyoneller combolarla uğraşmıyorlar.Siteye dump atıyorlar, injektör atıyorlar.Sitenin veritabanını ele geçiriyolar.Veritabanını ele geçirdikten sonra oradaki user ve pass ları not defterine kayıt edip öyle o paneli tarıyorlar yani başta sana söz ettiğim gibi deneme yanılma değil, kesin sonuç.Bu tip ping atan dump atan programlar var.Xtream exploit tarzı iyi sonuç veren programlar var.Öyle comboyla felan olacak iş değil.Ha combon kaliteli olur arada o da şans 1-2 tane düşürürsün ama şans işte.Düşmeyedebilir...
Bu işle uğraşmak istiyorsan comboları configleri sil kafandan, injektör, dump, xtream exploit tarzı programları araştır.
tesekkurler
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu içeriği okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst Alt
AdBlock Tespit Edildi !!!

Adblock (Reklam Engelleyici) Tespit Edilmiştir !!!

Tarayıcınızda Adblock (Reklam Engelleyici) yazılım tespit ettik, lütfen bu uygulamayı kapatınız ve sayfayı yenileyiniz. Sitemizin devamı için reklam yayınlamaya ihtiyacımız var bu yüzden sizde bize destek olursanız seviniriz.


AdBlock'ı Devredışı Bıraktım