Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan MAC Combo üretici yayınlandı! MAC Olusturucu v1
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan User:Pass Combo üretici yayınlandı! User:Pass Oluşturucu v1

Mac Tarama Config Combo Gerekmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
127
607
93

config başarılı istenirse iç yapısındaki configk random kısmında istediğiniz seride tarattırma şansınız var ancak hangi seride tarattırırsanız tarattırın çift üretiyor mac comboyu hit dosyasına çift hesap atıyor deneme amaçlı sadece bulduğu mac leri ayrı dosyaya attırdım kontrol ettim programla 468 düşen mac içinde 10 adet aynı mac vardı tabi sayı yükseldikçe çiftlerde artacaktır devam ediyor tarama yazarım buraya gene adetleri
bir diğer hususta gösterdiğimiz sallama combo kaç adetse o sayıda tarama yapıyor bunuda denedim 40 combo gösterdim mac kendi üretiyor 40 bitince tarama duruyor kısaca sayı yüksek olmalı 100 binlik enaz combo gösterilmeli
ve normalden daha yavaş tarama yapıyor ister proxy olmadan idter proxyli farketmez ağır tarama yapıyor
bana göre pek sağlıklı değil eldeki mac combo gösterip taratmak diğer configlerle daha sağlıklı çift hesap düşmesi olmaz böylece ve hızlı tarama yapılabilir

kurtulus_07

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
1 Şub 2021
2,679
65,260
113

kadir ustam mesala 40 mac combo attın sallama attıgın macler dışında farklı macle buldumu comboyu kendisi üretebiliyormu yani onu denedinmi

okeyy

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
9 Şub 2021
139
22
18

teşekkürler, sağolasın

A.kadir

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
127
607
93

kadir ustam mesala 40 mac combo attın sallama attıgın macler dışında farklı macle buldumu comboyu kendisi üretebiliyormu yani onu denedinmi
79 a kadar girili zaten sonrasını 02 serisini denedim normalde oto üretmesi gerekli orasını yani 4. maca kadar girdim confige kalan 2 yeri oto oluşturttum sonuç başarılı yazdığım gibi yani istenirse komple tüm mac ıd yi random oluşturabilir tararken senin elinde yani örnek 00:1a:79:02:?h?h:?h?h ben bu şekil tarattım bildiğim daha önce düşürdüğüm paneli seriyi bildiğimden 02 yaptım oto idi o kısım sonucu yazdım ilk 3 bölüm girili zaten onlarıda oto yapabilirsin ayrıca sorduğun 40 serisi tarama yapıcaksın 00:1a:79:40:?h?h:?h?h yaparsan 40 serisini tarar ?h?h bu kısım rakam oluyor ?h bir rakam 2 tane var 2 rakam girilecek : : arasına ?h?h yerine harf seriside girilebilir nasıl taransın istersen yani umarım açıklayıcı olmuştur
birde bu confige mac combo göstermiyorsun user pass gösteriyorsun ne verirsen farketmez ama adedi yüksek olsun o adette tarıyor en az 65 bin olsun tek seri bu rakamda çünkü

A.kadir

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
127
607
93

yüzde 5 çift atıyor hite düşen 1014 adette 53 çift hesap çıktı :D

kurtulus_07

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
1 Şub 2021
2,679
65,260
113

79 a kadar girili zaten sonrasını 02 serisini denedim normalde oto üretmesi gerekli orasını yani 4. maca kadar girdim confige kalan 2 yeri oto oluşturttum sonuç başarılı yazdığım gibi yani istenirse komple tüm mac ıd yi random oluşturabilir tararken senin elinde yani örnek 00:1a:79:02:?h?h:?h?h ben bu şekil tarattım bildiğim daha önce düşürdüğüm paneli seriyi bildiğimden 02 yaptım oto idi o kısım sonucu yazdım ilk 3 bölüm girili zaten onlarıda oto yapabilirsin ayrıca sorduğun 40 serisi tarama yapıcaksın 00:1a:79:40:?h?h:?h?h yaparsan 40 serisini tarar ?h?h bu kısım rakam oluyor ?h bir rakam 2 tane var 2 rakam girilecek : : arasına ?h?h yerine harf seriside girilebilir nasıl taransın istersen yani umarım açıklayıcı olmuştur
birde bu confige mac combo göstermiyorsun user pass gösteriyorsun ne verirsen farketmez ama adedi yüksek olsun o adette tarıyor en az 65 bin olsun tek seri bu rakamda çünkü
Teşekürler üstad geyet açıklayıcı olmuş henüz denemedim denerim

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği okuyan kullanıcılar