IPTV Satışlarımız Başlamıştır !!!

Donmadan Kaliteli FULL HD,HD,HQ yayınlar için WhatsApp üzerinden bilgi ve test alabilirsiniz.

Whatsapp Hattımız: IPTV Satışımız başlamıştır !

Multi Config v2.01 KOLAY CONFİG PROGRAMI

hocam elinize sağlık acaba toplu stalker config yapmak için program üretebilir misiniz

A.kadir

Paylaşımcı
hocam elinize sağlık acaba toplu stalker config yapmak için program üretebilir misiniz
pek anlaşılır olmamış ama anladığım kadarıyla cevap vereyim toplu mac tarama derken aynı configle tek tarama açıp birden fazla panel taramadan bahsediyorsanız bunuda açayım bir taramada tek config 5 tane panel taramadan bahsediyorsan nette böyle bir config var ama iş yaptığını görmedim tabi bunu demek istediysen
bir diğeri tek config birden fazla farklı panelleri taramadan bahsediyorsan ayrı ayrı tarama açmak suretiyle gene forumda universal yapıda var onu kullanabilirsin artı open için gene forumda config prosu var burdaki multi config gibi m3u ve mac için config kalıbı var panele özel config yapıp tarama yapabilirsin

pek anlaşılır olmamış ama anladığım kadarıyla cevap vereyim toplu mac tarama derken aynı configle tek tarama açıp birden fazla panel taramadan bahsediyorsanız bunuda açayım bir taramada tek config 5 tane panel taramadan bahsediyorsan nette böyle bir config var ama iş yaptığını görmedim tabi bunu demek istediysen
bir diğeri tek config birden fazla farklı panelleri taramadan bahsediyorsan ayrı ayrı tarama açmak suretiyle gene forumda universal yapıda var onu kullanabilirsin artı open için gene forumda config prosu var burdaki multi config gibi m3u ve mac için config kalıbı var panele özel config yapıp tarama yapabilirsin
yok hocam hani tel panele yapıyor ya bu program şuan internete olanlar gibi tek stalker config ile istediğimiz 1 adet paneli tarayabiliceğimiz
örnek olarak ekteki config gibi

zalomaz

Paylaşımcı
a.kadir usta bu programın multi tool bölumunde mac paneller için config yapan versiyonunu verebilir misiniz.
veya elinde olanlar verebilir mi.

A.kadir

Paylaşımcı
a.kadir usta bu programın multi tool bölumunde mac paneller için config yapan versiyonunu verebilir misiniz.
veya elinde olanlar verebilir mi.
bulaşma combo yapıcaksın özel (00%3A1A%3A79%3A5B%3A8E%3A76: ) sonu : lı sadece user görsün diye yani user pass tarıyormuş gibi kandırmaca.
tarıyor ama sıkıntılı aktif olmayanlarda geliyor ne bilim stabil değilki o yüzden vermedim gereksiz sen multi toola kafayı taktın ya open neyine yetmiyor iptv tool var en güzeli bunlar devam et bunlarla

zalomaz

Paylaşımcı
abi bu pro ile tarıyorum tum panelleri.
bence open bulletten daha iyi.
combo yapımında sıkıntı yok.paneller için devamlı config üzerinde değişiklik yapıyorum ve öyla tarıyorum.sizin pro yaparsa daha pratik olacak.
muiti tool cok nadir olarak olarak bazı panelleri taramıyor.tarama sırasında tum combolar dökuluyor.bu da sanırım panel sahiplerinin önlem almasında kaynaklanıyor.
bu arada multi toola bir config daha ekleyebilir misiniz. :)

A.kadir

Paylaşımcı
abi bu pro ile tarıyorum tum panelleri.
bence open bulletten daha iyi.
combo yapımında sıkıntı yok.paneller için devamlı config üzerinde değişiklik yapıyorum ve öyla tarıyorum.sizin pro yaparsa daha pratik olacak.
muiti tool cok nadir olarak olarak bazı panelleri taramıyor.tarama sırasında tum combolar dökuluyor.bu da sanırım panel sahiplerinin önlem almasında kaynaklanıyor.
bu arada multi toola bir config daha ekleyebilir misiniz. :)
programda aynı mantıkla yapıyor configi sende kalıbı varsa değiştirip kullan farklı kaydet bidaha aynı paneleconfig yapmazsın kalıp elinde dursun illa pro olması gerekmiyor yani şimdi milletin kafasınıda bulandırmayalım openi çözemeyenler var bunu hiç çözemezler

tim19070

Çalışkan
Openbullet için nasıl yapacağım teşekkür ediyorum