Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

IPTV Satışlarımız Başlamıştır !!!

Donmadan Kaliteli FULL HD,HD,HQ yayınlar için WhatsApp üzerinden bilgi ve test alabilirsiniz.

Whatsapp Hattımız: IPTV Satışımız başlamıştır !

Süpriz Open bullet 1.4.4 -1.3.1 ve 1.3.9 da istenmeyen configleri gizleme

A.kadir

Paylaşımcı
31 Ocak 2021
105
419
63
opende programla gelen databaseden çektiği configleri gizleme yöntemi alttaki resimde işaretlemedekileri sırasıyla yapın
daha sonra sekmede configs tıklayıp sağ tarafta rescan tıklarsanız netten çektiği configlerin silindiğini göreceksiniz yanlız sizin yüklediğiniz configler kalacak

screenshot.jpg

1.3.1 için ve 1.3.9 için aşağıdaki gibi

1--screenshot.jpg

screenshot.jpg

re.jpg

Son düzenleme:

Adrenalin

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
27 Ocak 2021
425
5,703
93
Hocam , eline sağlık Yararlı paylaşım olmuş.

A.kadir

Paylaşımcı
31 Ocak 2021
105
419
63
hepsi aynı aslında editlenmiş halleri farklı yerlerde satır aynı onu bulun ya config kısmında yada ayarlardadır ben 1.2.2 ve silver 1.01 i editledim tr yaptım onları kullanıyorum 39 ada bakim vardı bulursam eklerim

kurtulus_07

🅱️🆈_🅺🆄🆁🆃🆄🅻🆄🆂⓿❼
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
1 Şub 2021
1,946
34,945
113
@A.kadir usta emegine saglık bir ara config yolunu degiştirme hakkında atarsan iyi olur mesala 1.2.2 de hit klasörüne gelen hit 1.3.9 da aynı klasöre gelmiyor

zalomaz

Paylaşımcı
ELİT ÜYE
25 Ocak 2021
229
2,101
93
teşekkurler a.kadir usta. 1.3.1 de
resimdekilerin aynısımı yapıyorum ama disable resposity tiki kendiliğinden kalkıyor.
ve hepsi geri geliyor.

kurtulus_07

🅱️🆈_🅺🆄🆁🆃🆄🅻🆄🆂⓿❼
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
1 Şub 2021
1,946
34,945
113
teşekkurler a.kadir usta. 1.3.1 de
resimdekilerin aynısımı yapıyorum ama disable resposity tiki kendiliğinden kalkıyor.
ve hepsi geri geliyor.
yaptıktan sonra setting girip en altta save var kaydedince gelmiyor tekrar 1.3.9 da o şekilde yaptım