Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan MAC Combo üretici yayınlandı! MAC Olusturucu v1
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan User:Pass Combo üretici yayınlandı! User:Pass Oluşturucu v1

Süpriz Open bullet 1.4.4 -1.3.1 ve 1.3.9 da istenmeyen configleri gizleme

A.kadir

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
127
607
93

opende programla gelen databaseden çektiği configleri gizleme yöntemi alttaki resimde işaretlemedekileri sırasıyla yapın
daha sonra sekmede configs tıklayıp sağ tarafta rescan tıklarsanız netten çektiği configlerin silindiğini göreceksiniz yanlız sizin yüklediğiniz configler kalacak

screenshot.jpg

1.3.1 için ve 1.3.9 için aşağıdaki gibi

1--screenshot.jpg

screenshot.jpg

re.jpg

Son düzenleme:

safinaz

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
8 Şub 2021
3,988
269,237
113

Bilgilendirme için teşekkürler.

Adrenalin

Paylaşımcı
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2021
419
7,957
93

Hocam , eline sağlık Yararlı paylaşım olmuş.

Kaplin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
21 Şub 2021
71
1,067
83

Teşekkürler hocam bilgilendirme için 1.3.1 içinde yöntem var mı?

A.kadir

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
127
607
93

hepsi aynı aslında editlenmiş halleri farklı yerlerde satır aynı onu bulun ya config kısmında yada ayarlardadır ben 1.2.2 ve silver 1.01 i editledim tr yaptım onları kullanıyorum 39 ada bakim vardı bulursam eklerim

kurtulus_07

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
1 Şub 2021
2,679
65,260
113

@A.kadir usta emegine saglık bir ara config yolunu degiştirme hakkında atarsan iyi olur mesala 1.2.2 de hit klasörüne gelen hit 1.3.9 da aynı klasöre gelmiyor

zalomaz

Paylaşımcı
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
373
3,051
93

teşekkurler a.kadir usta. 1.3.1 de
resimdekilerin aynısımı yapıyorum ama disable resposity tiki kendiliğinden kalkıyor.
ve hepsi geri geliyor.

xhoni_ko

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
91
90
18

opende programla gelen databaseden çektiği configleri gizleme yöntemi alttaki resimde işaretlemedekileri sırasıyla yapın
daha sonra sekmede configs tıklayıp sağ tarafta rescan tıklarsanız netten çektiği configlerin silindiğini göreceksiniz yanlız sizin yüklediğiniz configler kalacak

Ekli dosyayı görüntüle 179

Ekli dosyayı görüntüle 181

Ekli dosyayı görüntüle 182

Ekli dosyayı görüntüle 186

oker

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2023
47
34
18

Ekli dosyayı görüntüle 179

Ekli dosyayı görüntüle 181

Ekli dosyayı görüntüle 182

Ekli dosyayı görüntüle 186
tsk

younes19

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
10 Şub 2023
2
0