Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kali Linux 2020.4 Full İndir – (x64-x32)

DHandsome

Admin
Yönetici
Kurucu
VIP ÜYE
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
5 Ocak 2021
803
20,882
93

Kali Linux 2020.4 Full İndir – (x64-x32)

Kali Linux (x64-x32) v2020.4,
güncel sürümüyle sizlere sunulan bu işletim sistemi üzerinde dilediğiniz çalışmaları yapabileceksiniz. İçermiş olduğu hacker aracı ve yardımcı programlar ile şifre saldırıları yapabilir, çeşitli şifreler kırabilir ve Sabit Diski, DVD veya USB’yi çalıştırabilirsiniz. Önceden test edilerek oluşturulmuş olan Kali Linux şimdiye kadar üretilmiş, en gelişmiş ve çok yönlü penetrasyon test özelliğine sahiptir. x64 ve x32 bit’ten dilediğinizi alternatif linklerimiz üzerinden kolayca indirerek sahip olabilirsiniz.

NOT: Kali Linux tabanlı olan tüm Windows sürümleri için uygundur.x32 & x64 Bit

 
Üst Alt
AdBlock Tespit Edildi !!!

Adblock (Reklam Engelleyici) Tespit Edilmiştir !!!

Tarayıcınızda Adblock (Reklam Engelleyici) yazılım tespit ettik, lütfen bu uygulamayı kapatınız ve sayfayı yenileyiniz. Sitemizin devamı için reklam yayınlamaya ihtiyacımız var bu yüzden sizde bize destek olursanız seviniriz.


AdBlock'ı Devredışı Bıraktım