Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan MAC Combo üretici yayınlandı! MAC Olusturucu v1
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan User:Pass Combo üretici yayınlandı! User:Pass Oluşturucu v1

Duyuru Refrans sistemi aktif edilmiştir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DHandsome

Admin
Yönetici
Kurucu
VIP ÜYE
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
5 Ocak 2021
1,141
42,964
113

1613402788962.png

Merhabalar arkadaşlar, uzun süredir referans sistemi hakkında çalışmalar yapmaktaydım sonunda referans sistemini aktif ettim. Nedir bu referans sistemi ne işe yarar diye soracak olan kullanıcılarımıza şöyle açıklayayım. Bu referans sistemi ile arkadaşlarınızı sitemize davet edebilirsiniz. Sizin referans linkiniz ile üye olan kullanıcılar sizin üyeliğinize kayıt edilir kimleri kayıt ettiğinizi paneliniz üzerinden görebilirsiniz. Peki bu referans sisteminin size faydası ne olacak? tabi ki bunun bir ödülü var merak etmeyin :)

Nerede bulucam refrerans linkimi ?
Referans linkiniz sitemizin sağ tarafında gözükmektedir. Buradaki linki kopyalayıp arkadaşlarınıza göndermeniz yeterlidir.

1613401882334.png

Ödüllerimiz
;
10 Adet referans üye getirene: 1 Yıllık ücretsiz IPTV
20 Adet referans üye getirene: Elit Üyelik
30 Adet referans üye getirene: 1 Aylık VIP Üyelik

Not1: Ödüllerimiz zaman zaman güncellenecek farklı ödüller de verilebilecektir.
Not2: Multi üyelik yapmak yasaktır fark edilirse hem ödülünüzü alamaz hemde üyeliğiniz yasaklanır!
Not3: İçeriklerden sadece birini alabilirsiniz. İster 10, ister 20, isterseniz de 30 referansı tamamlayın sadece 1 adet ödül alma hakkınız vardır.

Şimdiden herkese hayırlı olmasını diliyorum. Konu hakkında sizde düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

persler23

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
19 Şub 2021
27
49
13

bende elit üyelik nasıl oluyor diye merak ediyordum :) arkadaşını getirene veriyorsunuz yani

DHandsome

Admin
Yönetici
Kurucu
VIP ÜYE
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
5 Ocak 2021
1,141
42,964
113

İster 20 üye getirin isterseniz 100 konu açın size kalmış ;)

safinaz

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
8 Şub 2021
3,988
269,104
113

100 ayrı konu açmak iptv ilgili olmak kaydı ile imkansız gibi birşey bence.

DHandsome

Admin
Yönetici
Kurucu
VIP ÜYE
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
5 Ocak 2021
1,141
42,964
113

Referans sistemi kapatılmıştır.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği okuyan kullanıcılar