Welcome to IPTV Forumları

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan MAC Combo üretici yayınlandı! MAC Olusturucu v1
YAYINDA !Sitemize özel yapılmış olan User:Pass Combo üretici yayınlandı! User:Pass Oluşturucu v1

Yerli IPTV TÜRKİYE GÜNCEL M3U LİNKLERİ 2021

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tekin121

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
7 Mar 2021
964
36,497
93

tekin beni hiç dinlemiyon sürekli aynı panelleri paylaşıyon bundan sonra uyarmıyacam ban ediceğim bilginize

http://iptv.nonoip.com:7000/get.php?username=naima&password=naima1234&type=m3u

Yerli IPTV TÜRKİYE GÜNCEL M3U LİNKLERİ 2021 *** Gizli metin: Gizli metni görüntülemek için yeterli haklara sahip değilsiniz. Forum başlığını ziyaret edin! *** sinan31 Posta #705 Salı saat 18:48'de Forum: IPTV Linkleri Yerli Yerli IPTV TÜRKİYE GÜNCEL M3U LİNKLERİ 2021 *** Gizli metin: Gizli metni görüntülemek için yeterli haklara sahip değilsiniz. Forum başlığını ziyaret edin! *** atmaca1949 Posta #700 Pazartesi saat 16:19'de Forum: IPTV Linkleri Yerli
ban yaparsan yap ayni paneli veya paylasim yapilan paneli paylasmiyorum.sen atmacaninPazartesi saat 16:19'de paylaştigi paneli sen Salı saat 18:48'de paylasiyorsun.benim bir cikarim yok.sadece forumdaki arkadaslar faydalansin diye paylasim yapiyorum

sinan31

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
3 Şub 2021
4,730
297,398
113

ben farketmemiş olablirim uyarabilirsin seni kurtuluş uyarmış bugün paylaştıklarına bak çogunu dün paylaşmıssın ben uyarıyorum lütfen uyarılarıma kulak as

kurtulus_07

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
1 Şub 2021
2,679
65,343
113

hangi ayni panli paylasmisim
@tekin121 kardeşim ben seni uyarmadım @elikzag arkadaşı uyardım senin paylaştıklarının aynısını o paylaşmış sildim yanlış anlamışsın olayı senlik sorun yok
yhGgPtD.png

sinan31

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ELİT ÜYE
Kayıtlı Üye
3 Şub 2021
4,730
297,398
113

o sana yazmadı kurtuluş usta bana yazdı 4 5 panel iki gündür forumda defalarca paylaşılıyor o yüzden uyardım usta

kurtulus_07

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
1 Şub 2021
2,679
65,343
113

o sana yazmadı kurtuluş usta bana yazdı 4 5 panel iki gündür forumda defalarca paylaşılıyor o yüzden uyardım usta
dogrudur bende @elikzag arkadaşı uayrmıştım oda kendi üstüne alınmış @elikzag arkadaşımızda onun paylaştıklarının aynısını paylaşmış işin kısacası bundan sonra kontrol ederek paylaşın arkadaşlar daha önce paylaşılmışmı paylaşılmamışmı uzatmaya gerek yok

2020560

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
20 Şub 2021
334
9,948
93

http://iptv.nonoip.com:7000/get.php?username=naima&password=naima1234&type=m3u

Yerli IPTV TÜRKİYE GÜNCEL M3U LİNKLERİ 2021 *** Gizli metin: Gizli metni görüntülemek için yeterli haklara sahip değilsiniz. Forum başlığını ziyaret edin! *** sinan31 Posta #705 Salı saat 18:48'de Forum: IPTV Linkleri Yerli Yerli IPTV TÜRKİYE GÜNCEL M3U LİNKLERİ 2021 *** Gizli metin: Gizli metni görüntülemek için yeterli haklara sahip değilsiniz. Forum başlığını ziyaret edin! *** atmaca1949 Posta #700 Pazartesi saat 16:19'de Forum: IPTV Linkleri Yerli
ban yaparsan yap ayni paneli veya paylasim yapilan paneli paylasmiyorum.sen atmacaninPazartesi saat 16:19'de paylaştigi paneli sen Salı saat 18:48'de paylasiyorsun.benim bir cikarim yok.sadece forumdaki arkadaslar faydalansin diye paylasim yapiyorum
kardeşim çalışmıyor

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği okuyan kullanıcılar

Üst Alt
AdBlock Tespit Edildi !!!

Adblock (Reklam Engelleyici) Tespit Edilmiştir !!!

Tarayıcınızda Adblock (Reklam Engelleyici) yazılım tespit ettik, lütfen bu uygulamayı kapatınız ve sayfayı yenileyiniz. Sitemizin devamı için reklam yayınlamaya ihtiyacımız var bu yüzden sizde bize destek olursanız seviniriz.

AdBlock'ı Devredışı Bıraktım